MFB MarathON Labe, 10 km a XCO Kuklík

12.06.2023

Víkendem jsme se doslova prozávodili hned v několika závodech a vždy jsme stáli na bedně.
Zpět na seznam

Celý náš víkend byl o závodech. V sobotu 10.6.2023 jako součást Kmochova Kolína probíhaly závody Mezinárodní festival v běhu (MFB), kde se Gabriele Veigertové povedlo 3. místo absolutně a skvělé 1. místo v ženách MFB Kolínská 10 km. Martin Klíma na MFB MarathON Labe doběhl na krásném 2. místě absolutně.
Výsledky a info zde.

V něděli se jel seriál závodů horských kol pro širokou veřejnost XCO Kuklík. Martin Klíma získal 1. místo v kategorii Masters o Mistra Kutné hory XCO MTB horská kola.
Veliké poděkování organizátorům za skvělou přípravu trati a uspořádání výborného seriálu šesti závodů a finálového o „Mistrovství Kutné Hory“.